ХV Подільська наукова історико-краєзнавча конференція

Наукова робота

Міністерство освіти і науки України, Інститут історії України НАН України, Кам’янець-Поділський національний університет імені Івана Огієнка, Державний архів Хмельницької області, Державний історико-культурний заповідник “Межибіж”, Хмельницька обласна організація Національної спілки краєзнавців України, Центр дослідження історії Поділля Інституту історії України НАН України ініціювали і провели П’ятнадцяту наукову історико-краєзнавчу конференцію, що проходила 17-18 листопада 2017 р. Конференція присвячувалась 100-річчю Української революції 1917-1921 рр., 100-річчю заснування Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

У конференції взяли участь більше 100 учасників, до збірника надіслали матеріали понад 150 дослідників.

З привітальним словом до учасників конференції звернувся ректор К-ПНУ професор Копилов С.А.

Під час пленарного засідання з доповідями виступили голова Хмельницької обласної організації НСКУ, директор Центру дослідження історії Поділля, доктор історичних наук, професор, Почесний краєзнавець України Баженов Л.В., академік АН ВО України, професор кафедри історії України Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, член Президії правління НСКУ, Почесний краєзнавець України Завальнюк О.М., академік УАІН, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри всесвітньої історії Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Степанков В.С., доктор історичних наук, професор Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Гальчак С.Д.

В роботі секційного засідання взяли участь серед багатьох інших, члени кафедри архівознавства спеціальних історичних та правознавчих дисциплін: Адамовський В.І., Баженов О.Л., Гуцал А.Ф., Гуцал В.А., Хоптяр Ю.А.