Член археологічного гуртка Євгеній Левінзон на науковій конференції

АРХЕОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ Наукова робота НАУКОВА РОБОТА ЗІ СТУДЕНТАМИ НОВИНИ

Інститут археології НАН України та Національний університет Києво-Могилянська академія 21-23 листопада провели у Києві Міжнародну археологічну конференцію “Від палеоліту до козацької України”, присвячену 100-річчю від дня народження відомого українського археолога Дмитра Яковича Телегіна.

У роботі конференції взяли участь вчені й науковці з Азербайджану, Білорусі, Великобританії, Грузії, Німеччини, Польщі, США, Угорщини, України, Фінляндії, Франції, Чехії, Швейцарії, Швеції, Японії та ін. Тематика виступів стосувалась археології від доби палеоліту до пізнього середньовіччя.

До конференції долучився студент четвертого курсу історичного факультету, активний член археологічного гуртка Євгеній Левінзон. Його доповідь «Розвідки на Середньому Дністрі 2009-2019 рр.» стосувалась нововиявлених поселень трипільської культури й була схвально сприйнята учасниками зібрання.

Участь студентів у таких форумах сприяє росту їх професійної підготовки, налагодженню наукових контактів