Конференція в смт Дунаївці

Наукова робота

2 серпня у смт Дунаївці відбулася Всеукраїнська науково-краєзнавча конференція «Селище Дунаївці в сузір’ї територіальних громад: минуле і сьогодення». Організатором та натхненником цього заходу став колишній професор кафедри архівознавства спеціальних історичних і правничих дисциплін В. С. Прокопчук. Перед початком пленарного засідання Віктор Степанович провів презентацію збірника наукових праць за матеріалами конференції, а також книги «Селище Дунаївці в сузір’ї громад», автором  якої він став спільно з начальником архівного відділу Дунаєвецької РДА А. Камінською. Велику зацікавленість викликали виступи кандидатів історичних наук, доцентів кафедри Ю.  Хоптяра та А. Глушковецького.

Історичний факультет представляли також Л. Баженов, О. Комарніцький, завідувач відділу рідкісних видань бібліотеки університету Н. Крючкова.

Насамкінець голова ОТГ А. Камінський нагородив усіх учасників конференції цінними подарунками, почесними грамотами, подяками за значний внесок у дослідження історії та культури територіальної громади, підготовку змістовних доповідей та активну участь у конференції. Доповідачі відзначили блискучу організацію офіційної і неофіційної частини наукового форуму і висловили побажання, щоб конференція стала традиційною.