Рейтинг науково-педагогічних працівників, кафедр і факультетів університету за 2018-2019 н. р.

Наукова робота НОВИНИ

На засіданні вченої ради університету 31 жовтня 2019 р. було підсумовано результати щорічного рейтингово оцінювання діяльності науково-педагогічних працівників, кафедр і факультутів університету за 2018-2019 навчальний рік. Прийємно, що у номінації ” 10 кращих науково-педагогічних працівників за посадовою категорією “Доцент” доцент кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін Гуцал Анатолій Федорович зайняв 10 місце з 165. У номінації “10 кращих науково-педагогічних працівників за посадовою категорією “Старший викладач, викладач, асистент” кандидат історичних наук, завідувач науково-дослідної лабораторії археології, Гуцал Віталій Анатолійович2 місце з 150!

Щодо рейтингу кафедр, то кафедра архівознавства спеціальних історичних та правознавчих дисцилін зайняла 7 місце з 39.

Вітаємо номінантів – Гуцала Анатолія Федоровича і Гуцала Віталія Анатолійовича і бажаємо їм подальших успіхів на науковій ниві!

Інформація про переможців і призерів рейтингу науково-педагогічних працівників за посадовими категоріями, кафедр і факультетів за 2018-2019 н. р. буде розміщена на офіційному вебсайті університету в розділі «Електронна дошка пошани Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка»

З повним рейтингом можна ознаймовитись тут