Вітаємо Гуцала Віталія Анатолійовича з успішним захистом кандидатської дисертації

НОВИНИ

Колектив кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін щиро вітає свого колегу, завідувача науково-дослідної лабораторії археології ГУЦАЛА ВІТАЛІЯ АНАТОЛІЙОВИЧА з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за спеціальністю 07.00.01 – історія України на тему «ПРОФЕСОР І. ВИНОКУР У НАУКОВО-ОСВІТНЬОМУ І ГРОМАДСЬКОМУ ЖИТТІ УКРАЇНИ (1948–2006 рр.)».

Захист відбувся 8 лютого 2019 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 71.053.01 у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

Бажаємо Віталію Анатолійовичу не зупинятися на досягнутому, натхнення та сил для підкорення нових вершин!

Також висловлюємо найщиріші вітання науковому керівнику – ректору Кам’янець-Подільського національного університету, доктору історичних наук, професору КОПИЛОВУ СЕРГІЮ АНАТОЛІЙОВИЧУ!