Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретико-методологічні та практичні аспекти підготовки та діяльності вчителя правознавства: досвід і проблеми»

КОНФЕРЕНЦІЇ ТА СЕМІНАРИ НОВИНИ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Теоретико-методологічні та практичні аспекти підготовки та діяльності вчителя правознавства: досвід і проблеми», присвяченої 40-річчю з часу запровадження підготовки вчителів правознавства у Кам’янець-Подільському державному педагогічному інституті. Захід відбудеться 4 грудня 2020 року у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка (м. Кам’янець-Подільський, вул. Огієнка, 61).

Робота конференції планується за такими напрямами:

– Теоретико-методологічні, методичні та змістовні аспекти підготовки вчителя правознавства у закладі вищої освіти;

– Досвід викладання правознавчих дисциплін у ЗВО, який готує вчителів-правознавців;

– Теоретичні та практичні аспекти навчальної роботи вчителя правознавства;

– Права людини у процесі здійснення виховної діяльності в закладах середньої та вищої освіти.

Для участі у роботі конференції необхідно подати оргкомітету такі дані:

– місце роботи чи навчання, посада, науковий ступінь, вчене звання, номер телефону;

Форма участі у конференції:

– виступ з доповіддю (до 15 хв.), виступ з повідомленням (до 5 хв.), публікація тез доповіді (дистанційна форма участі). Допускається участь у конференції в якості слухача.

У випадку посилення карантинних заходів проведення конференції відбудеться дистанційно з використанням платформи Google Meet. Посилання буде надіслано на електронні пошти. Участь у конференції безкоштовна. За бажанням учасники зможуть отримати сертифікат. Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

Вимоги до оформлення тез містяться в інформаційному листі (завантажити інформаційний лист)